Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji
Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji

Firmy współpracujące z opolskimi szkołami zawodowymi

Pokaż # 
Tytuł Odsłony
Piotr Szmondrowski 690
Johnson Controls Polska Sp. z o.o. 717
URZĄD GMINY SKARBIMIERZ Skarbimierz -Osiedle 691
United Packaging Spółka Akcyjna - Packaging Rant Skarbimierz 672
VIDEO RECORD 757
Firma Handlowo-Usługowa R. Matuszek i R. Matuszek s.c. Kwiaciarnia Julia 735
TELEDOM-SZEFLIŃSKI 890
USŁUGI BUDOWLANE Hergesell Zygmunt 922
STORA; Stora Marcin; Zakład-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy 707
CTI Telekom 695
FLY BACK 666
Biuro Podróży "Panorama" 659
Ogród Botaniczny 672
V-Motors Sp. z o.o. 647
Hornet Sp. z o.o. 687
Urząd Miasta we Wrocławiu, Wydział edukacji - Dział Budżetu Oświaty i Sprawozdawczości 615
Certic Marcin Paja 882
Whirpool Polska S.A. 652
Moon Przemysław Matecki 706
DB Schenker 633
Real Logistics 706
TreflSped 656
UNIVERSAL (SHOPLET.PL) 672
Power Media 723
MSI 644
Mirosław Wróbel Sp. z o.o. 692
OTTO Polska Sp. z o.o. 730
JUR-BRUK; Jurczyk Michał 662
Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. 670
VIP CAR 651
„Zielono mi” AMAK Maciej Krysta 719
TRACK-W.S. s.c. 668
Szara Willa 660
Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa 629
Hotel Olimp 673
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 664
Demonstracyjne Gospodarstwo Ekologiczne 687
Studio Reklamy AGENDA 655
Urząd Miejski w Białej 648
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej 814
Jolanta Lignarska Gospodarstwo Agroturystyczne CHATA CYBORGA 713
DPS Klisino, Filia Boboluszki 834
Gimnazjum nr 2 674
Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi 632
Frapo dystrybucja Sp. z o.o. Sklep” POLOmarket” 835
DAREX Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 695
SPRZĘT REHABILITACYJNO-ORTOPEDYCZNY Agnieszka Kempińska 663
Bank Zachodni WBK I Oddział Brzeg 682
PPHU ROAN 690
ELKARD Automatyka Przemysłowa Ryszard Kapcewicz 803
Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych ODRA S.A. 703
OBOnet Tomasz Obodziński 687
Mirosław Kłysz. Usługi budowlane 646
PPHU DOM-LUX Czesław Skulski 641
Security Consulting 666
Fundacja ROZWÓJ 640
Państwowe Gosp. Leśne Lasy Państwowe; Nadleśnictwo Brzeg 646
Elektrownia Opole 642
Górdżdże Cement SA 623
Górażdże Cement SA – Chorula 718
CZORA Spawanie specjalistyczne Patryk Czora 667
Zakład Ogólnobudowlany; Paweł Półtorak 717
INTERMATIK Mateusz Skucik 673
ZAKŁAD MURARSKI; Siano Teodor 676
MAXCON D.KOKOCIŃSKI K.MICHALSKI S.C. 640
F.U Markon; Malgorzata Sawajda 759
Usługi informatyczne Marcin Szukiewicz 877
DEK AUTOMATYKA Krzysztof Drzymota Projektowanie Systemów Automatyki Przemysłowej 693
P.T.H. Eksport-Import Alfred Morawiec 682
Transport Krajowy i Zagraniczny Import-Eksport Krzysztof Cichon 685
Mleczarnia Turek Sp. z o.o. Głubczyce 858
Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” S.A. 714
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe KOSMED ® Zbigniew Leżański 647
UMiG w Glubczycach 649
Ośrodek Pomocy Społecznej w Głubczycach 671
Zespół Szkół w Głuchołazach 632
Hotelik SUDETY 651
ZAKŁAD MURARSKI Jendryca Marcin 702
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Piotr Sawka 738
Stajnia za Tamą 634
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjnym Ziemowit Spa & Wellness 646
STEGU Spółka z o.o 687
Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych Gołębiowscy 852
MARGO-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE Marzena Semeniuk 663
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polmar 652
Cewe Color 697
Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o. 720
„Koma” Maria Kostoń, Ilona Mrozek, Waldemar Mrozek Spółka Jawna 685
UMiG Kędzierzyn-Koźle 641
UMiG Kędzierzyn-Koźle 644
Draft. Magiera D. 673
Ekoncept - technologie informatyczne 655
Spółka Petrochemia-Blachownia S.A. 844
For.Car Sp. z o.o. 622
Hotel SPAŁKA 788
Studio Reklamy VALDEX s.c ; Barbara Ziora i Waldemar Sisin 666
POS-SYSTEMS 654
ALDERAN 672
FAMAK 642
BETAFENCE SP. Z O.O 668
Firma Remontowo-Budowlana Eurobud Sylwia Gładysz 653
Chespa Klisze 594
Drukarnia SADY 630
Paul Schockemohle Logistic Polska Sp z o.o. 644
POM 587
Metsa Group (Krapkowice) 654
Multiserwis Sp. z o. o. 763
P.P.H.U „MATYSEK” 581
Stowarzyszenie Delta JuraPark Krasiejów 632
A&M Artur Pawletko 585
Urząd Gminy w Lubrzy 647
Zakład Energetyki Cieplne Sp. Z. o. o. 563
URZĄD GMINY W LUBSZY 618
Usługi Elektroenergetyczne Tarkowski Marek 791
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych ELMAN Sp. z o.o 642
UNI-TEC Dorian Klimczyk 690
NB Polska Sp. z.o.o. Oddział w Namysłowie 783
NESTLE 592
BROWAR NAMYSŁÓW Sp. z o.o. 603
Zakład Murarski Joachim Kachel 808
Bitkomputer 602
Autoryzowany Dealer Forda P.P.U.H. BUSTAN 605
Auto Centrum Nysa-Auto Lellek Group Sp. z o.o. 757
CoCon Systemy komputerowe 623
FM Polska Sp. z o.o. Platforma Logistyczna w Olszowej 593
P.H.U.T,,FABO” Franciszek Buczkowski 774
ELEKTRO Grzegorz Bubała 651
Fotex (Faxon-Color) 631
LANKO Małgorzata Landau 775
Drukarnia Pro Media 635
Jacek Olender Agencja Wydawnicza Olender-Press 685
Opolgraf S.A. 612
PROFIL 628
Drukarnia Smolarski 598
OPOLCOM 609
ABM VIDEO FOTO PROFESSIONAL 587
NET CONCEPT 758
Opolske Centrum Logistyczne 691
Piomar Sp. z o.o. 633
Tower Automotive Poland 614
HFG Polska Sp. z o.o. 714
Fabryka Aparatury i Urządzeń „FAMET” S.A. 808
Brökelmann Polska Sp. z o.o 609
Atabajt Roik, Słowik,Mazurkiewicz sp.j. 610
OZAS-ESAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 568
Paris Engineers Sp. z o. o. 800
ZETO Opole Sp. z o.o 633
Schiedel Sp. z o.o. 584
Animex Foods Sp. z o.o. S.K.A. Oddział w Opolu 743
UM Opole - REFERAT NIERUCHOMOŚCI SKARBU PAŃSTWA 691
Anna S.C. Biuro Rachunkowe Anna Sitarczyk-Czajkowska i Czesław Czajkowski 611
TVP Opole 582
KRAFT 733
Starostwo Powiatowe w Opolu 609
Monier-Braas Sp. Z o.o. 634
BIL Sp. z o.o 627
USŁUGI MALARSKIE; Schichta Waldemar 636
PRODIN 576
Hotel i Restauracja SALVE 739
Famad 724
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu 1470
TRACK WS s.c. 1422
Radio Opole 1429
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego 1532
Nadleśnictwo Wisła 1560
Rezydencja Prezydenta RP Zamek w Wiśle 1420
Ludowy Klub Jeździecki LEWADA 1520
B + K Polska Sp. z o. o. 1464
LTC ELTETE-POLSKA Sp. z o.o. 1430
PHU EuroNetComp 1458
Fabryka Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A. 1208
System EG 1252
Elrec 1241

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.