AKTUALNOŚCI

Konkurs ‪#‎zdjeciezestazu‬

Konkurs „#zdjeciezestazu” rozstrzygnięty

 
Miejsce 1 Angelika Podgórni z Zespołu Szkół Rolniczych z Prudnika. Miejsce stażu Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu – 660 polubień

Czytaj więcej

Opolskie Doradztwo Zawodowe - inauguracja sieci współpracy

Pierwsza konferencja inaugurująca działanie wojewódzkiej sieci współpracy doradców zawodowych pod nazwą Opolskie Doradztwo Zawodowe odbyła się 11 września 2019r. w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji przy ul. Głogowskiej 27. Swoją obecnością zaszczycił nas p. Roman Kolek - Wicemarszałek Województwa Opolskiego i p. Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty.

Czytaj więcej

Zajęcia w laboratorium branżowym RZPWE

Nowy Rok szkolny i nowe wyzwania. 

12 września 2019 r. odbyły się inaugurujące zajęcia w laboratorium branżowym RZPWE. W zajęciach udział wzięli uczniowie uczący się w zawodzie technik mechatronik z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu.

Czytaj więcej

Życzenia wakacyjne

Grafika opracowana i przygotowana przez Damiana, ucznia z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach, odbywającego staż zawodowy w RZPWE. 

Szkolenie dla doradców zawodowych

W dniach 11 i 12 czerwca 2019 r. doradcy zawodowi ze szkół prowadzących kształcenie zawodowe województwa opolskiego mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach opartych o wskaźniki osobowości MBTI oraz w wizycie studyjnej w firmie Narzędziownia Pszenica w Strojcu.

Czytaj więcej