III Opolska Liga Zawodowców

 III Opolska Liga Zawodowców

Już trzeci raz 28 lutego 2024 roku rusza III Opolska Liga Zawodowców organizowana przez Opolskie Centrum Edukacji w Opolu we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych im. Staszica w Opolu, Zespołem Szkół w Zdzieszowicach, Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu oraz Hotelem Da Silva w Opolu. Nauczyciele zawodu z tych szkół zaangażowali się w tworzenie podstawowych zasad i regulaminu konkursu.

Celem Opolskiej Ligi Zawodowców jest integracja środowiska szkół zawodowych, zwrócenie uwagi na szkolnictwo zawodowe, współpraca z pracodawcami oraz wyłonienie najlepszych uczniów. Konkurs w roku szkolnym 2023/2024 odbywać będzie się już 3 raz i mamy nadzieję, że będzie się nadal rozwijał i na stałe wpisze się w kalendarz imprez szkolnictwa zawodowego województwa opolskiego.

Dbając o wysoki poziom, a także obiektywność organizowanego przez nas konkursu zapraszamy do współpracy wszystkich nauczycieli w naszym województwie uczących w zawodach:

  • technik hotelarstwa,
  • technik logistyk i technik spedytor
  • technik usług fryzjerskich
  • technik mechatronik i technik automatyk

Zgłoszenia oraz propozycję pytań prosimy przesłań drogą mailową najpóźniej do 9 lutego 2024 r.

 Osoby do kontaktu:

Mieczysław Biel – Nauczyciel konsultant Pracowni Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego tel.: 608869204; email: m.biel@oce.opolskie.pl

Więcej szczegółów w Regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu 

Karta zgłoszenia